به سایت فرصت گستر خوش آمدید

شرایط عمومی

فرصت گستر تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که فرصت گستر از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران فرصت گستر را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

شما با ثبت نام در فرصت گستر مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ شماره موبایل و … را در اختیار فرصت گستر قرار می دهید. در ادامه فعالیت در فرصت گستر و تقاضا برای ثبت بیمه و ... شما نیاز به اضافه کردن مشخصات کد ملی آدرس خود و تلفن های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به فرصت گستر به عنوان کاربر فرصت گستر شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها٬ پرداخت ها و اطلاعات فردی شما در اختیار فرصت گستر خواهد بود. لازم به ذکر است که این موارد تنها موارد مورد استفاده در فرصت گستر نخواهد بود.

فرصت گستر اطلاعاتی از قبیل IP شما٬ اطلاعات کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد. از اینگونه اطلاعات تنها در موارد تبلیغاتی و یا نشان دادن محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان ها و افراد غیر فرصت گستر قرار نخواهد گرفت.

فرصت گستر اطلاعات شما را اجاره نخواهد داد بجز در مواردی که شما از قوانین منعکس شده در بخش شرایط و ضوابط تخطی نموده و شاکی نسبت به عملکرد شما وجود داشته باشد.

شما می توانید اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب خود تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل بیشتر اطلاعاتی است که شما در سایت فرصت گستر وارد کرده اید.

حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکانپذیر است.

فرصت گستر دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و تنها کارمندانی که ارتباط مستقیم با کاربران دارند٬ دسترسی به بخشی از اطلاعات خواهند داشت.

کلیه اطلاعات مربوط به سیستم فرصت گستر در زیرساخت های محافظت شده و در مکان های امن نگهداری می شوند.

امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از سیستم فرصت گستر را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

با ما با مشخصات زیر تماس بگیرید

ایمیل: support@forsatgostar.ir

آدرس: تهران - میدان فاطمی - میدان گلها - خیابان مرداد - پلاک ۸ - واحد ۲

شماره پشتیبانی: ۵۰۳۸۳۲۸ ۰۹۲۲

تلفن تماس: ۸۸۳۵۵۴۷۵ ۰۲۱

Powered By:SIB